Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Tag: Nisa Sofiya Aksongur

Ishte 8-vjeç kur luajti në filmin e famshëm, kaq shumë ka ndryshuar Ova e “Lingo Lingo”

Të gjithë ata që kanë parë filmin “Mrekullia në qelinë 7” emocionohen kur shohin imazhin e kësaj vogëlusheje dhe...