Web Analytics

Tag: Situata ne veri

Kjo ishte situata gjatë natës në veri, pas sulmit terrorist ndaj policisë

Nata e së dielës në pjesën veriore të vendit ka kaluar e qetë dhe incidente. Kështu ka bërë të ditur...