Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Vesa nxjerr zbuluar produksionin, tregon ‘sekrete’ të BBVA

E eleminuara e natës së shtunë pas Albit ishte Arta dhe më të lënduarat ishin shoqet e saj, Rike dhe Vesa.

Arta pasi mori kohën e saj, shkroi në Instagram një mesazh të gjatë falënderimi dhe itinerari duke zbuluar planet e saj.

Një video e Vesës po bën xhiron e rrjetit ku ajo duke folur me Sara.K thotë:

”Po,ajo deri dje ka qënë në Tiranë edhe tani është në Kosovë,po e shijon.I ka falenderuar krejt fansat përmes rrjeteve sociale që e kanë ndjekur,që e kanë suportuar..”

Të fundit