Web Analytics

Xhensila dhe Besi po bëhen me djalë?

Botuar nga: InfoKosova

Pas Ajkës, Xhensila dhe Besi po bëhen me djalë?

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj u dyshua se është shtatzënë pas imazheve nga festa e ditëlindjes së saj të 30-të.

Barku i saj dukej i rrumbullakosur teksa artistja nuk ka reaguar fare.

Së fundmi, burime pranë “Bordo” kanë zbuluar gjininë e bebit që këngëtarja dhe aktori Bes Kallaku presin.

Mësohet se Xhensila është në pritje të një djali por mbetet të pritet reagimi i çiftit.

 

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,178FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT