Web Analytics

Adrola Dushi nuk i ndal fotot provokuese në bikini nga plazhi

Botuar nga: InfoKosova

Adrola Dushi është një modelet që komentohet dhe pëlqehet shumë.

Ajo ditët e fundit po shijon rrezet e diellit në një vend tejet luksoz.

Adrola në disa fotografi të postuara shfaq shumë pozitivitet me buzëqeshjen e saj.

Ajo shkruan “Buzëqeshni. Askujt nuk i intereson se si ndiheni.”/Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT