Web Analytics

Alba habit me qëndrimin pasi u rikthye në Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj është kthyer në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova diten e djeshme.

Bashkë me Bleron, Mirdonin e Ardin do qëndrojnë 24 orë brenda për tu bërë shoqëri finalistëve.

Por, Alba po befason em qëndrimin e saj në shtëpi këtë herë.

Ajo dje është parë duke qëndruar e duke i dëgjuar banorët duke biseduar pa u përfshirë shumë dhe duke qëndruar në distancë./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT