Web Analytics

Arbenita vishet në rrjetë e me të shkurta, ‘djeg’ rrjetin me linjat trupore

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, njihet për bukurinë e saj natyrale dhe linjat tejet tërheqëse.

Modelja që tashmë është nënë e një vajze, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

Gjithmonë duke sjellë imazhe fantastike, Arbenita sërish mahnit të gjithë fanstat dhe ndekësit e saj me disa fotografi të mrekullueshme të cilat i postoi në Instagram.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT