Web Analytics

Befason Shyhrete Behluli, shfaqet e veshur si sulltaneshë

Botuar nga: InfoKosova

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të përfolura në media rozë.

Ajo sot është shfaqur e veshur me një fustan tejet elegant dhe me ngjyrë të kaltër.

Si duket Shyhretja po  ikën mësyshi.

E veshur në të kaltërt këngëtarja po shkëlqen./Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT