Web Analytics

Blero thumbon keq banorët pasi u rikthye në Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother Vip Kosova eshte drejt fundit ndersa te premten mbahet finalja e madhe.

Blero është banori i radhës , i cili bashkë me Ardin dhe Mirdonin janë rikthyer në shtëpi për 24 orë.

E teksa po qëndojnë në shtëpi, Blero ka qenë duke biseduar me Shqipen ku edhe ka ironizuar me daljen e tij dhe fjalën “VIP” në Big Brother.

“Mendova që e kanë heqë atë fjalën VIP, prej që kam dalë une, po e paskan lan hala”, tha Blero mes të qeshurave.

Shiko videon:

@copezashpirtiofficial

qe domethanë? 😂🫶 #blero #bigbrothervipkosova

♬ original sound – 100 sene!

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT