Web Analytics

Dafina Zeqiri bënë veprimin e çmendur në sy të dashurit të saj

Botuar nga: InfoKosova

Dafina Zeqiri ka kohë që po shijon lidhjen e saj, këtë po e tregon më së miri në rrjete sociale.

Ajo ka postuar një video duke pirë verë përkrah të dashurit.

Video e cila u komentua pafund në mënyrë humoristike, kjo sepse Dafina po e provon verë në mënyrë të çuditshme.

Dafina Zeqiri është ndër të pakta këngëtare që është përfolur çdoherë për modestin e saj.

Çifti po duket tejet të lumtur me njëri tjetrin, dhe si duket ky është qelsi në një lidhje./Kosovarja/

Shiko videon:

@dafinazeqiriiiiii

♬ original sound – Dafina Zeqiri

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT