Web Analytics

‘E pafytyrë’, Edona James i kthehet kundër Santianes pasi doli nga BBVK dhe bën deklaraten e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Edona James është goxha aktive që kur doli nga Big Brother Vip Kosova.

Ish banorja ka hyrë mbrëmë live në Instagram ku ka folur me fansat e saj.

Ajo që habiti të gjithë ishte deklarata kundër Santianes me të cilën kalonte mirë brenda shtëpisë së BBVK.

Edona e quajti të pafytyrë Santianen për situaten me Bucin pasi sic thotë ajo kur doli pa më mirë videot se si ndodhi ngjarja./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT