Web Analytics

E teprojnë Lumi dhe Kaderi, e ndajnë edhe këtë detaj nga jeta e tyre private me ndjekësit

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj u takuan brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova ndërsa tani po vazhdojnë lidhjen edhe jashtë.

Ata po marrin shumë vëmendje nga publiku ku dëshirojnë ti shohin më shumë bashkë.

Kaderi duket se ka filluar të shfaqet edhe si blogere duke ndarë shumë nga përdishmëria e saj.

Madje ajo ka publikuar një video ku shihen duke ngrënë darkë me Lumbardhin./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT