Web Analytics

Edona James thumbon keq produksionin e BBVK, nuk beson në votat e publikut

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ka postuar një video virale të Xhulit, ish finaliste e BBVK’ 1.

Ajo ka bërë një përshëndetje për Lumin dhe babain e tij.

Në video shkruhet: “Lumabrdhi nipi i ……”

Me këtë postim në instastory Edona James ka lënë të nënkuptoj se nuk beson në votat e publikut, dhe nuk është e pajtimit me fitoren e Lumbardhiit./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT