Web Analytics

Fifin e tradhëtoi edhe personi më i shtrenjtë për të

Filloreta Raçi e njohur si Fifi është një nga artistet që është komentuar shumë për jetën e saj private.

Por, Fifi duket se di mirë të bëj balancin mes punës dhe familjes.

Ajo së bashku me bashkëshortin dhe djalin kalojnë pjesën me të madhe të kohes.

Por, siç duket djaloshi simpatik po e tradhton mami Fifin.

Sado që ajo po kujdeset për të, fjala e tij e parë është “baba”.

Ëmbëlsia që po shfaqë ky vogëlush tregon jetën e lumtur që po kalon me dy prindërit./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika