Web Analytics

Ilnisa mblidhet me shokë dhe i thur këngë Meritonit (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Ilnisa Agolli që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’ po vazhdon të bënë tifo të zjarrtë për Meritonin.

Ajo ka ndarë pamje nga festa ku nuk ka harruar t’i tregoj ndjekësve se fitorja i përket vetëm Meritonit.

Gjithashtu Ilnisa dhe Meritoni romancën e tyre e filluan në shtëpinë me të famshme në vend.

Shiko videon:

Të FUNDIT