Web Analytics

Jonida Vokshi bën ndryshimin e madh në dukje (Foto)

Jonida Vokshi është moderatore dhe aktore mjaft e suksesshme.

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale ku nuk i kursen as fotot me familjen.

Dje ajo kishte publikuar një foto nga salloni i ondulimit duke shkruar ‘A jeni gati për look-un e ri’ dhe shihej duke i ngjyrosur flokët.

Ndërsa sot ajo ka publikuar rezultatin dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika