Web Analytics

Jonida Vokshi bën ndryshimin e madh në dukje (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Jonida Vokshi është moderatore dhe aktore mjaft e suksesshme.

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale ku nuk i kursen as fotot me familjen.

Dje ajo kishte publikuar një foto nga salloni i ondulimit duke shkruar ‘A jeni gati për look-un e ri’ dhe shihej duke i ngjyrosur flokët.

Ndërsa sot ajo ka publikuar rezultatin dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT