Web Analytics

“Kam pas shumë dëshirë të rri vetë” – Efi flet për gjendjen emocionale pas Big Brother

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Efi Dhedhes ishte ndër banorët më të komentuara të këtij edicioni.

Ajo arriti të marrë zemrat e publikut ani pse qëndroi për një kohë shumë të shkurtër brenda shtëpisë së famshme, para se të rikthehej përsëri për t’u bërë finalistja e dytë.

Por që pas finales, Efi është shkëputur tejet shumë nga rrjetet sociale, e edhe daljet e saja në studio televizive ishin të rralla.

Ndërsa, para pak çastesh ajo i dha një lajm të mirë të gjithë mbështetësve të saj.

Në një video-mesazh ajo tregoi se tani e tutje, pasi mori vetën, do të jetë aktive dhe më afër tyre.

“Kam pas shumë dëshirë të rri vetëm, por kjo gjë mori fund tashmë”, dëgjohet teksa thotë ndër tjera ajo.

Shiko videon:

Nga rubrika