Web Analytics

Këta janë banorët që shkojnë në nominim këtë javë në Big Brother Vip Albania

Botuar nga: InfoKosova

Mbreme ishte nje Prime mjaft interesanr me debate te shumta.

Në fund të spektaklit banoret kanë nominuar njeri tjetrit përjashtuar ata qe kanë fituar sfidën e javës dhe kanë imunitet.

Këta janë banoret qe kanë shkuar në nominim: Ilnisa, Sara, Fatjoni, Juli, Meri, Meritoni, Gabriele.

Si mendoni se kush do të eliminohet të premten?/Kosovarja/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT