Web Analytics

Kiara dhe Luizi po e bëjnë stërgjysh, ky është reagimi i gjyshit të Kiares

Botuar nga: InfoKosova

Luiz dhe Kiara po bëhen prindër për herë të parë ku do bëhne prindër të një vajze.

Dje ata festuan një vjetorin e lidhjes së tyre ndërsa këtë ia treguan edhe gjyshit të Kiares.

Bashkë me Luizin ata bënë gëzuar me nga një gotë.

Ndërsa, është për tu marrë shembull raporti i mirë që Luizi gëzon me gjyshin e Kiares./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT