Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Luiz Ejlli publikon këngën e re brenda BBV, dedikim për Kiara Titon për ditën e të dashuruarve

Banori i njohur i BBVA, Luizi ka përgatitur muzikën e tij të parë brenda shtëpis më të famshme dedikim per Kiara Titon, raporton Gazeta10.

Para pak dite Luizi ka lajmruar Kiaren se për ditën e të dashuruarve ai ka përgatitur një surpiz madhështore për të, ajo ishtë kuriozë për atë se çfarë ka përgatitur ai si dhe ka shprehur edhe disa mendime të saj, ku njëra prej surprizave mund të jetë edhe propozim për martesë.

Por sot ai ka zbulur surpizen e tij të madhe për Kiaren, e cila ëhtë një këngë dedikuar plotësisht asaj e titulluar “Me ty”./Gazeta10

Për ta dëgjuar muzikën ndiqni videon më posht:

Nga rubrika