Web Analytics

Ndodh e papritura: Romeo ‘kërcënon’ banorin e BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Romeo, Heidi dhe Lisi janë të nominuarit e kësaj jave në BBVA.

E gjitha kjo pasi Graciano vendosi t’i dërgoj në televotim të tre.

Mbrëmjen e djeshme një zarf i bardhë erdhi në shtëpinë ku 3 të nominuarit, duhet të mbanin një konferencë përballë banorëve të tjerë duke treguar pse duhet të jenë ende në garë dhe në fund të bënin një thirrje për publikun.

Në një dialog me Meritonin, Romeo ka thënë: Meriton-Çfarë do të ngeli peng po dole?

Romeo- Që nuk kryqëzova Gracianon.

Vesa: A do hakmerresh në vazhdim për këtë përjetim që të dhanë?

Romeo-Po.

Sara: Një emocion që ta ka mësuar situata me ata të tre aty dhe që do ta ndash me njerzit që të dëgjojnë.

Romeo: Duhet ta pranojë, unë këto ditë kam qenë i përhumbur, por ndonjëherë kur përhumbesh për njerëzit e tu s’ka asnjë gjë të keqe. Kështu që mos kini frikë dhe kur jeni kështu.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT