Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

“Një muhabet personal ma nxore kështu…”, cili është sekreti që i zbuloi Juli-Rozës?

Big Brother Vip Albania po vjen drejt fundit dhe debatet e ashpra mes banoreve nuk mungojne.

Që prej mbrëmjes se kaluar marrëdhënia mes Julit dhe Rozës ka filluar të këtë krisje.

Por diten e djeshme dyshja ka vijuar të debatojë ashpër, duke arritur të ngrejë tonet me njëri-tjetrit.

Roza është e vendosur të mos jetë më nën hijen e Julit, mirëpo ky i fundit shprehet se po sillet si Rikja dhe do përfundojë si ajo, jashtë shtëpisë.

Shiko videon:

Të fundit