Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Pamje brenda shtëpisë luksoze të Vesës së Big Brother

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Vesa Vllasaliu, ka bërë valë me pamjet e para të apartamentit të saj luksoz në Prishtinë, duke bërë që shumë ndjekës të marrin frymë nga kureshtja për të parë se si duket jeta e saj brenda këtij ambienti të veçantë.

Vesa, e njohur për stilin e saj jetësor të mrekullueshëm, solli detaje të shkëlqyera nëpërmjet një vlogu në YouTube, duke shfaqur në mënyrë të qartë çdo hollësi të apartamentit të saj.

Apartamenti, një duplex i mahnitshëm me dy kate, shpalos një përbërje të veçantë që reflekton shijen dhe stilin e Vesa-s.

Në katin e parë, ndodhen kuzhina e modernizuar dhe një dhomë e ndenjës e dizajnuar me shije, ndërsa në katin e dytë, banesa përmban dhomën e fjetjes dhe disa dhoma të tjera të ndryshme.

Përmes eksplorimit të saj në detaje, Vesa ka shfaqur pamjet e mrekullueshme të ambientit të saj të banimit, duke e bërë të mundur që ndjekësit të zbulojnë botën e jashtëzakonshme të jetës së saj private.

Shiko videon:

Të fundit