Web Analytics

Pas ndarjes nga e dashura e re, Blero publikon foto i rrethuar nga këto super bukuroshe

Botuar nga: InfoKosova

Blero është një nga artistët që është komentuar shumë për jetën private.

Ai pati dy martesa të dështuara, të parën me aktoren Teuta Krasniqi dhe të dyten me modelen Afrona Dika.

Por, së fundmi Blero është ndarë edhe nga e dashura e re të cilën e quante ‘baby’ duke dashur ti ruaj prvatësinë.

Blero kapublikuar një foto në InstaStory duke ngrënë darkë i rrethuar me disa zonja derisa shkruan: I mora këto zonja të bukura në darkë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT