Web Analytics

Pas Santit edhe Vesa harron Alben, shihet në shoqërinë e Shqipes pas mbarimit të BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu dhe ALba Vukaj kishin krijuar shoqëri brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ish banoret ruajten shoqërinë duke u takuar edhe jashtë shtëpisë së BBVk madje duke sjellur shumë momente të ëmbla për ndjekësit.

Por, së fundmi nuk i kemi parë bashkë, madje Vesa publikoi një video në shpqëri të Shqipes.

Ndryshe, edhe Santiana dhe Alba e kanë larguar njëra tjetren nga lista e ndjekësve më Instagram derisa nuk dihet cila është arsyeja./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT