Web Analytics

Publikohen bisedat private mes Edones dhe Luanes, ja çfarë folën mes vete

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ka treguar për mbështetjen që ka marrë nga VIP-at shqiptarë.

Edona James ka qenë e ftuara në emisionin e mëngjesit në Kanal10, nga ku ka treguar për mbështetjen që ka marrë nga Luana Vjollca.

Ajo ka njoftuar se në kohën kur ishte në Big Brother Vip Kosova, Luana ia kishte bërë ‘follow’ në instagram.

Edona ka njoftuar edhe për mesazhet e shkëmbyera me Luanën.

“Luana është një vajzë shumë e bukur, ka stil. Më pëlqen shumë”, ka thënë ajo.

Shiko foton:

Të FUNDIT