Web Analytics

Si rrallë herë, Ilnisa publikon foton më të ëmbël në krahët e vajzës së saj

Botuar nga: InfoKosova

Pasi daljes nga “Big Brother VIP Albania”, Ilnisa Agolli po gëzon kohën pranë familjes së saj dhe po tregon një anë të re të jetës së saj.

Në një veprim të rrallë për publikun, pak orë më parë, ajo ka ndarë një foto të mrekullueshme me vajzën e saj Anaisin, duke shfaqur një pamje të ëmbël ku janë të lumtura në krahët e njëra-tjetrës.

Bashkë me fotografinë, Ilnisa ka shkruar fjalën “Arsyeja”, duke lënë në mister arsyen e këtij momenti të veçantë.

Gazetarja e njohur, edhe brenda mureve të shtëpisë, ka treguar për raportin e ngushtë dhe të veçantë që e ndan me vajzën e saj, duke e bërë këtë moment të ndarjes së tyre edhe më tërheqës për publikun.

Shiko foton:

Të FUNDIT