Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Arjan Konomi

Arjan Konomi po bën jetë, sjell pamje nga pushimet luksoze në Australi (Video)

Arjan Konomi ka ditë që po shijon pushime e tij në maksimum. Sot ka postuar një video nga helikopteri duke...

Të gjithë u shqetësuan për gjendjen në të cilën shfaqej, reagon më në fund Arjan Konomi

Arjan Konomi është larguar nga ekranet këtë periudhë dhe aktualisht ndodhet me pushime duke vizituar shumë vende të botës,...

Ndjekësit shumë të shqetësuar me paraqitjen e fundit të Arjan Konomit

Ish opinionisti Arjan Konomi ka një periudhë te gjatë qe nuk është aktiv në televizion. Ai ka postuar një video...