Web Analytics

‘Unë dhe ti’, ja kush po e ledhaton në shtrat Arbeniten

Botuar nga: InfoKosova

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të bukura shqiptare.

Për publikun tonë ishte bërë e njohur edhe si partnerja e ish reperit Fero e pastaj u komentua edhe për ndarjen me të.

Ata kanë bashkë një vajzë, Ninën për të cilën kujdeset më shumë Arbenita pasi jeton me të.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga shtrati me të ku shkruan ‘Unë dhe ti’.

Ato duken mjaft të lumtura, ku nënë e bijë përcjellin pozitivitet edhe tek ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT