Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se do të mbajë mot i vranët por me ulje të lehta të temperaturave maksimale.

IHK njofton se do të ketë reshje me intensitet të ndryshueshëm dhe shkarkime rrufesh.

Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe veriperëndimit me shpejtësi 1-9m/s. /Telegrafi/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu