Web Analytics

Zbulohet më ne fund kush është ‘bebi’ i Bleros, kjo është vajza që i mori zemren (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Blero ka nxitur kureshtjen e të gjithëve duke nisur një lidhje me një vajzë misterioze.

Artisti i njohur ka përmendur disa herë të dashurën e tij të cilën e quan “Beba”, por asnjëherë nuk e ka bërë të ditur identitetin e saj.

Burime të Indeksonline pohojnë se bëhet fjalë për 27 vjeçaren Ana Sylejmani, e cila jeton dhe vepron në diasporë.

Përveç Instagram-it privat, ajo ka edhe një tjetër në të cilin ndjekë vetëm Tarën, vajzën e Bleros, dhe miqtë e tij.

Ja se për kë është fjala.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT