Web Analytics

Alba e thumbon Bleron në BBVK me videon e tij virale, ky është reagimi i tij

Botuar nga: InfoKosova

Alba, Blero, Mirdoni dhe Ardi hynë dje në BBVK për 24 orë.

Ata po qëndrojnë me finalistet duke sjellur spektakël për banorët.

Derisa Blero e bëri një pyetje se cfarë duhet bërë me djemtë me fitu numrin tend?, Alba i’u përgjigj ‘Gjithcka’ fjala e famshme me të cilen Blero ishte bërë viral.

Blero e mori me sportivite duke qeshur bashkë me Mirdonin dhe Ardin të cilët e kanë parë videon e që vëtëm finalistët nuk e dijnë./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT