Web Analytics

Befason Sara, tregon për herë të parë si ndihet pas ndarjes nga Ledri

Botuar nga: InfoKosova

Lajmi i ndarjes së Ledrit dhe Sarës po bën xhiron e rrjetit prej ditësh.

Fakti se nuk po postonin më bashkë, mungesa e Ledrit krah Sarës në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, bënë që dyshimet të shtohen.

Kjo derisa u konfirmua ndarja e çiftit nga vetë menaxheri i Ledrit.

Ndërkohë Sara edhe pse ka qëndruar e heshtur këto kohë, me postimin e saj të fundit tregon shumë.

Sara shkruan se nuk ka më emocione, por vetëm dëshiron të shkojë përpara.

“Asnjë emocion, vetëm lëvizje”, shkruan Sara.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT