Web Analytics

ShowBiz

Artikujt e fundit

Osmani uron besimtarët myslimanë: Gëzim, paqe dhe begati në Kurban Bajram

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar besimtarët myslimanë...

Eshtë shëndoshur aq shumë sa s’do ta njihni, shihni sa ka ndryshuar Alvisa e Përputhen

Alvisa Qarri është një nga ish konurrentet e emisionit...

Kënga e fundit një dedikim për Heidin? Massimiliano habit me deklaratën: Eksperienca që kam pasur…

Massimiliano Varrese ishte pjesë e “Top Arena” ku foli...

Shqipëria e pëson keq nga Italia, ky është rezultati final

Pak minuta me pare mbaroi loja Itali -Shqiperi. Kete radhe...

Flet ambasadori francez: Kolegu im Malaj dhe Kurti kërcyen nga gëzimi pas golit të parë të Shqipërisë

Sonte eshte duke luajtur Shqiperia kunder Italise. Ambasadori francez në...

Opinione

Trashëgimi politike apo “damnatio memoriea”?

Roma e lashtë dhe perandoria e saj, historinë e...

Nga dhjetori në dhjetor

Në fundin e viteve 1990, shqiptarët kishin shpresë se...

Evropa në rrezik

Burimi: The Guardian (titulli origjinal: War or peace? Dictatorship...

Sporti

Auto-Moto

Kuriozitete

Fun

Teknologji / Shkencë

Rrjetet Sociale

Facebook

Instagram

Youtube

TikTok

Lifestyle

Shëndetësi

Histori

Artikujt e fundit