7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019

TË FUNDIT

Kështu dukeshin në vitin 2005 Nysreti e Merita

Jeta i bashkoi në muzikë e ata e forcuan këtë lidhje për të mos u ndarë kurrë. I dhanë kuptim këngës duke bashkuar talentin me...

Shyhretja kalon kohë të nëna në fshatin Mushtisht

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli edhe pse është e angazhuar në profesionin e saj shumicën e kohës është e përkushtuar edhe në familje. Sot, ajo...

Rita harron sytjenat, nxjerr gjoksin seksi por ja me çka e mbulon

Superylli shqiptar, Rita Ora, edhe një herë është siguruar që të jetë në kryetitujt e gazetave botërore. Këngëtarja shqiptare pasi u largua nga koncerti, nuk...

Iggy Azalea ka bërë operacion plastik

Reperja australiane Iggy Azalea ka pranuar se ka bërë operacion plastik para katër muajve. Në një intervistë për revistën “Vogue”, 24-vjeçarja ka thënë se ka...

Tuna arrin përmasat e trupit të modeleve

Duket se marrja me palestër, ka ndikuar në paraqitjen fizike të këngëtares. Bëhet fjalë për Altuna Sejdiun, të njohur më mirë si Tuna, e cila...

Graniti publikon foton më të ëmbël me gruan dhe vajzën e tij

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj janë prindërit më të rinjë por edhe më të lumtur të momentit, shkruan "InfoKosova". Ata po kujdesen mjaftë mirë për...

Rebecca, modelja e njohur nga Norvegjia do ju kënaq shpirtin

Manekinia norvegjeze, Rebecca Tysnes, është një nga modelet më të njohura në vendin e saj. Biondja atraktive me dimensione dhe linjë të mirë trupore, ka...

Djali i Behgjet Pacollit ka ditëlindjen, ja sa vjet i mbush ai

Behgjet Pacolli politikani dhe biznismeni jonë i njohur ka krijuar së vonmi një familje të re me gruan e tij të re, shkruan "InfoKosova". Behgjeti...

Ka shtëpi me 30 dhoma gjumi, por nuk i mjafton

Kryeministri dhe zv/Presidenti i Emirateve të Bashkuara Arabe si dhe Udhëheqësi i Emiratit të Dubait, Sheiku Mohammed bin Rashid al-Maktoum, kërkon që të bëjë...

Kështu mbulohet me dukat disa ditë para ditëlindjes Learta

Learta Jakupi nuk ka ditë që nuk zbulon diçka të re për veten e saj. Nëse nuk ka ndonjë gjë për të treguar, patjetër që...

MË TË LEXUARAT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...

Detaji i 8-shit të diamanteve që nuk e keni vërejtur për vite me radhë, po ‘çmend’ rrjetet sociale!

Zbulimi i një numri të fshehur në njërën nga kartat e bixhozit është gjëja më e fundit virale në internet. Numri i fshehur tetë në...

Konjufca dhe Aliu braktisin mbledhjen e VV-së

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga mbledhja e kryesisë së kësaj partie. Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve se...

E zbulon NASA: Ja kur do të dërgohet njeriu i parë në Mars

Rrezatimi vdekjeprurës nga kozmosi, mundësia e humbjes së shikimit, atrofimi i eshtrave. Kjo është vetëm një pjesë e sprovave, të cilat shkencëtarët duhet t’i tejkalojnë...
web
analytics